De BusinessClub

LinkedPerfect BusinessClub

LinkedPerfect BusinessClub is een netwerk van MKB, middelgroot en grote bedrijven. Onze focus ligt op de Metropoolregio Rotterdam Den Haag. Uiteraard staat onze businessclub ook open voor bedrijven die buiten deze regio ondernemen. Doelstellingen binnen onze businessclub zijn het inzichtelijk en toegankelijk maken van onze leden en het leggen van actieve verbindingen om samen te groeien naar succesvol en maatschappelijk verantwoord ondernemen. Binnen ons netwerk stimuleren en activeren wij onze leden in het genereren van samenwerkingsverbanden en new business op een waar mogelijk maatschappelijk verantwoorde manier. Dat doen wij door 6-wekelijkse netwerkbijeenkomsten te organiseren en onze leden te faciliteren bij relatiemanagement en genereren van new business. Lid of Businesspartner worden? Vul online het lidmaatschapsformulier of het Businesspartnerformulier. Beide formulieren kunt u ook downloaden, invullen, scannen en per e-mail retourneren aan info@linkedperfectbusinessclub.nl. Download:Lidmaatschapsformulier Businesspartnerformulier Heeft u vragen? Neem gerust contact met ons op. Wij zijn bereikbaar op telefoonnummer: 010-8208780 of 06-12295025.