De BusinessClub

LinkedPerfect BusinessClub

LinkedPerfect BusinessClub is een netwerk van MKB, middelgroot en grote bedrijven die gevestigd zijn in de Metropoolregio Rotterdam Den Haag. Uiteraard staat onze businessclub ook open voor bedrijven die buiten deze regio ondernemen. Doelstellingen binnen onze businessclub zijn het stimuleren van samenwerkingsverbanden en genereren van new business. Wij kennen al onze leden persoonlijk en onderhouden de relatie met hen (ook buiten onze bijeenkomsten). Daardoor zijn wij goed in staat proactief en actief verbanden te zien en verbindingen te leggen tussen onze leden en ons netwerk.  

 Dat doen wij door:

  • Reguliere netwerkbijeenkomsten te organiseren (iedere zes weken op dinsdag van 16:00-18:30 uur)
  • Maandelijks LinkedPerfect Business Breakfast te organiseren en faciliteren (vrijdag van 08:00-09:30 uur)
  • Incidentele evenementen te organiseren zoals golftoernooien, rondleidingen etc.
  • Exclusieve businessdiners te organiseren (maandelijks in Rotterdam en Den Haag)

 

Lid of Businesspartner worden? Vul online het lidmaatschapsformulier of het Businesspartnerformulier.

Heeft u vragen? Neem gerust contact met ons op. Wij zijn bereikbaar op telefoonnummer: 010-8208780 of 06-12295025. Of gebruik ons contactformulier.